Sorry, your browser does not support JavaScript! طراحی سایت | وب سایت شرکتی |طراحی فروشگاه اینترنتی

ما در اینجا از قالب های آماده استفاده نمی کنیم.
ما در طراحی وب سایت اختصاصی شما با وردپرس و جوملا کاری نداریم.
سایت شما با زبان PHP و در قالب MVC و بصورت کاملا سفارشی برنامه نویسی میشود.

در مجموعه ما کلیه مراحل طراحی سایت در هر مرحله مطابق با حرفه شما و متناسب با ذائقه و سلیقه شما طراحی میشود و با توجه به اینکه کلیه مراحل از ابتدا تا انتها بصورت اختصاصی طراحی میشوند ممکن است تحویل پروژه شما بین 10 روز تا دو ماه طول بکشد.
اگر تمایل چندانی به گسترش کسب و کار خود در فضای اینترنتی ندارید و تنها برای معرفی خدمات خود میخواهید سایتی راه اندازی کنید و همچنین اندکی دانش نرم افزاری دارید، پیشنهاد میکنیم هزینه طراحی وب سایت را به کسب و کار خود اضافه نکنید و با استفاده از سرویس های رایگان به راحتی سایتهای وردپرسی برای خود بسازید. بنابراین پیشنهاد میکنیم فقط درصورتی که تمایل به داشتن یک سایت حرفه ای دارید سراغ طراحان سایت بروید.


به شما توصیه میکنیم سراغ  سایتهای ارزان قیمت نروید. هیچ چیز با کیفیتی ارزان نیست. همانطور که اشاره کردیم، با استفاده از سرویس های رایگان به راحتی میتوانید سایتهای وردپرسی برای خود بسازید، شرکت های بسیاری نیز با استفاده از همین سیستم ها وب سایتهای بسیار ارزان (بعضا زیر 300 هزار تومان) برای شما میسازند و وعده های تو خالی بسیاری از جمله بالا رفتن در رنکینگ گوگل به شما میدهند، اما آنچه که واضح است در دنیای پر رقابت امروز داشتن یک سایت موفق به این سادگی نیست و شما احتیاج به مشاوران مناسب، برنامه نویسان قوی و تلاش و پشتکار خودتان دارید، هرچند که با صرف هزینه های گزاف و تبلیغات نیز میتوانید به این پیشرفت برسید!

در مورد هزینه ها...
معمولا طراحی سایت های شرکتی که تنها قصد معرفی برند و خدمات را دارند هزینه کمتری دارد، اما با توجه به اینکه طراحی فروشگاه های اینترنتی پیچیدگی و ظرافت های بیشتری دارد، هزینه طراحی آنها معمولا کمی بیشتر میباشد. همچنین ما برای شما پلن های ویژه ای پیش بینی کرده ایم که میتوانید آنها را انتخاب کنید، اما در هر صورت نوع گرافیک، آپشن ها و قابلیت های سایت مورد نظرتان روی قیمت سایت تاثیرگذار است. در این وب سایت همچنین میتوانید آپشن های مورد نظر خود را برای سایتهای شرکتی یا فروشگاهی انتخاب کنید تا برای شما تعیین قیمت شود.