Sorry, your browser does not support JavaScript! طراحی سایت | وب سایت شرکتی |طراحی فروشگاه اینترنتی

گروه مهندسی آروین با کادری مجرب و با دانش در تلاش است با ارائه بهترین و بروزترین شیوه های طراحی وب همکار شما باشد در ارائه خدمات اینترنتی در دنیای بی کران اینترنت.
با امید اینکه تلاش ما گامی مؤثر جهت ارائه محصولات و خدمات شما عزیزان و همچنین کمکی جهت تولید و ارائه محتوای با کیفیت باشد.

شما میتوانید از طریق تلفن، پیامک، ایمیل و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید. همچنین سوالات خود را در همین سایت از ما بپرسید و یا از طریق چت پایین همین صفحه بصورت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

ما همچنین چند پلن از پیش تعریف شده برای شما درنظر گرفته ایم که میتوانید به طور مستقیم آنها را سفارش دهید و یا سایت مورد نظر خود را کاملا سفارشی سازی کنید تا ما تمامی امکانات مد نظر شما را در طراحی سایت اعمال کنیم.
در قسمت طراحی سفارشی شرکت یا طراحی سفارشی فروشگاه اینترنتی شما میتوانید کاملا آپشن های مورد نظرتان را انتخاب کنبد تا در لحظه برای شما قیمت گذاری شود و سپس سفارش مورد نظر را به سبد خود اضافه کنید.

درمورد پرداخت هزینه ها برای شما حق انتخاب پرداخت نقدی و اقساطی را قرار داده ایم:
اگر پرداخت نقدی را انتخاب کنید سفارش شما شامل 30 درصد تخفیف خواهد شد.
ار پرداخت اقساطی را انتخاب کنید بسته به پیش پرداختی که میپردازید از تخفیف بهره میبرید و مابقی هزینه ها را در هنگام تحویل پروژه پرداخت خواهید کرد.
در هنگام پرداخت شما به درگاه امن و مطمئن زرین پال متصل خواهید شد.
بعد از پرداخت و تکمیل سفارش، کلیه اطلاعات پرداختی خود را در پنل کاربری خود میتوانید مشاهده کنید. همچنین از طریق کد رهگیری ای که به شما داده میشود میتوانید در هر زمان از طریق قسمت پیگیری سفارش تمام مراحل طراحی سایت خود را رصد کنید و نظرات خود را در همه موارد اعلام کنید.
arwintarh.ir